Pasja logo

Print finishing

Special effects

Screen printing

Digital printing

Brand creation

Print finishing

Pasja logo

Silver mirror

Did you know?


Typowa wielkość pracy nie powinna przekraczać formatu 70 x 100 cm.

Informacje ogólne

Druk lustrzany to technologia z wykorzystaniem srebrnej farby lustrzanej o wysokim połysku, która po nadrukowaniu na przezroczyste tworzywo sztuczne lub bezbarwną folię przezroczystą, daje efekt łudząco podobny do lustra. W druku lustrzanym z metalizacją, farba jest nanoszona z tyłu tworzywa. Efekt lustra jest widoczny z przodu – widzimy farbę przez tworzywo. Druk wykonujemy na całej powierzchni lub miejscowo, wybiórczo – selektywnie.

Typowe podłoża do druku lustrzanego: przezroczyste tworzywa sztuczne, bezbarwna folia samoprzylepna, niektóre gatunki papieru.

Możliwości

Przykłady zastosowania: okładki z tworzywa w brulionach, notesach, folderach, inserty do prasy, fronty kasetonów, automaty do gry, ekskluzywne kalendarze, wizytówki z tworzywa, opakowania np. na kosmetyki, alkohol, naklejki na samochody dla salonów samochodowych na wewnętrzną stronę szyby, naklejki lub bezpośredni druk na akrylowych lub szklanych płaskich elementach. 

?
Dziękujemy
Formularz zapytania
Imię i nazwisko *
Firma
Telefon *
Adres e-mail *
Treść zapytania *
Załączniki
PDF
Wciśnij przycisk albo przeciągnij pliki aby dodać załączniki (maks. 30MB)
    Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisz mój adres e-mail.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późń. zm.). *
    * pola konieczne do wypełnienia