Pasja logo

Print finishing

Special effects

Screen printing

Digital printing

Brand creation

Print finishing

Pasja logo

Thermoactive

Did you know?


Druk termoaktywny wykonujemy na papierze, kartonie i folii.

Maksymalny format pracy: 70 x 100 cm.

Druk termoaktywny minus

Naniesiona farba jest przezroczysta do chwili, kiedy temperatura spadnie poniżej 11 stopni Celsjusza. Poniżej tej granicy przybiera np. różowy odcień. Granica temperaturowa jest ustalana indywidualnie. Farba nie kryje treści pod spodem, jest wciąż transparentna. Granica aktywowania farby jest ustalana indywidualnie, tzn. w nieco wyższej lub niższej temperaturze.

Druk termoaktywny plus

Farba w technologii druk termoaktywny plus, całkowicie ukrywa elementy pod spodem. Po osiągnięciu zadanej temperatury, np. 27 stopni Celsjusza, staje się transparentna i odsłania elementy, które zakrywała. Nigdy nie jest całkowicie przezroczysta. Podstawowy dostępny kolor tej farby to czarny, opcjonalnie dostępne są inne kolory, np. czerwony. Możemy regulować temperaturę, w której ujawnia się efekt.

Możliwości

Typowe zastosowanie: podkładki i wafle pod gorący kubek lub szklankę, serduszka walentynkowe, które po rozgrzaniu ujawniają sentencje miłosne pod spodem, ulotki dotyczące leków przeciwgorączkowych, które zmieniają kolor po przyłożeniu np. do czoła gorączkującego dziecka, kartka świąteczna z życzeniami, które widać dopiero po przyłożeniu ciepłej dłoni do papieru. 

?
Dziękujemy
Formularz zapytania
Imię i nazwisko *
Firma
Telefon *
Adres e-mail *
Treść zapytania *
Załączniki
PDF
Wciśnij przycisk albo przeciągnij pliki aby dodać załączniki (maks. 30MB)
    Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisz mój adres e-mail.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późń. zm.). *
    * pola konieczne do wypełnienia