Pasja logo

Uszlachetnianie druków

Efekty specjalne

Nowoczesny sitodruk

Druk cyfrowy

Kreowanie wizerunku

Usługi introligatorskie

Pasja logo

Opakowanie PasjaPack

Warto wiedzieć


Typowe blistry to znany typ opakowania, który wymaga zgrzewania. Opracowaliśmy nową koncepcję opakowaniaPasjaPack, które w ogóle nie wymaga zgrzewania, a na dodatek daje większą powierzchnię na prezentację oferty. W kilka sekund produkt jest zamknięty i gotowy do sprzedaży. Opakowania na kosmetyki, artykuły szkolne, biurowe i wiele innych? Zapraszamy do rozmowy. Sprawdzicie Państwo na własne oczy jak łatwo i szybko przebiega ten proces.

 

Opis opakowania PasjaPack

Przedstawiamy nowyekologiczny rodzaj opakowania, pozwalający na łatwe zamykanie różnych przedmiotów w kartonie jednym ruchem z wykorzystaniem blistra. Nie ma konieczności zgrzewania, jest za to łatwość i szybkość pakowania oraz magazynowania.

PasjaPack jest opakowaniem wykonanym z zadrukowanego kartonu z okienkiem na specjalną wytłoczkę. Wytłoczka z przezroczystego tworzywa (blister) daje możliwość estetycznego zapakowania dowolnego produktu.

Opakowanie PasjaPack ma naniesiony specjalny klej, dzięki któremu można zmagazynować PasjaPack na płasko w arkuszach, ograniczając potrzebną powierzchnię magazynową. Otwarte opakowania nie sklejają się ze sobą. 

Możliwości - opakowanie PasjaPack

Cała powierzchnia opakowania jest przeznaczona na grafikę reklamową, co w przypadku typowych zgrzewanych blistrów nie było możliwe. 

Każdy PasjaPack może posiadać euro-dziurkę, otwór do powieszenia opakowania na ekspozytorze. 

PasjaPack to szybkiwygodnytrwały i efektowny rodzaj opakowania dla każdej branży. Możliwe są prawie dowolne kształty blistra: od zaokrąglonego kwadratu i prostokąta aż po owal lub koło. Powierzchnia po obu stronach daje dużo większe możliwości prezentacji produktu i opisu.

Technologia opakowań PasjaPack

Typowe formaty opakowania PasjaPack: od wielkości połowy wizytówki do formatu 70 x 100 cm. Dzięki nowym recepturom kleju i zupełnie odmiennej koncepcji opakowania, typowe blistry można odłożyć do lamusa. W efekcie można szybko tworzyć i pakować krótkie serie produktów w dużo atrakcyjniejszych graficznie opakowaniach.

Wskazówki dla grafików

Grafika opakowania PasjaPack zależy od technologii, w której wykonamy reklamową część pracy – kartonową ramkę. Do wyboru jest kilka technologii:

 • druk cyfrowy z zabezpieczeniem folią (wskazany dla małych nakładów),
 • sitodruk,
 • druk offsetowy.
  Projekt musi być dopasowany do blistra (proszę zachować odstęp istotnych elementów grafiki od blistra). Jeśli praca zawiera elementy do spadu, naddatek optymalnie nie powinien być mniejszy od 5mm.
?
Dziękujemy
Formularz zapytania
Imię i nazwisko *
Firma
Telefon *
Adres e-mail *
Treść zapytania *
Załączniki
PDF
Wciśnij przycisk albo przeciągnij pliki aby dodać załączniki (maks. 30MB)
  Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisz mój adres e-mail.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późń. zm.). *
  * pola konieczne do wypełnienia