Pasja logo

Uszlachetnianie druków

Efekty specjalne

Nowoczesny sitodruk

Druk cyfrowy

Kreowanie wizerunku

Usługi introligatorskie

Pasja logo

Falcowanie

Warto wiedzieć


Wyjątkowość naszych usług falcowania polega na składaniu specjalnych rodzajów produktów – map zwykłych, wojskowych, przewodników o charakterze map. Wszystkich tych prac, foliowanych lub bez folii, które trzeba wielokrotnie poskładać z wielkiego arkusza 152x112 cm. Możliwe jest nawet 10 równoległych łamów.
Inne usługi introligatorskie w PASJI: spiralowanie, bigowanie, perforowanie, listwowanie, sztancowanie-wykrawanie, rycowanie i nacinanie, tłoczenie i suchy stempel.

Opis techniki falcowania

Falcowanie to najłatwiej mówiąc złożenie papieru. Dotyczy głównie cieńszych jego rodzajów. Nasz park maszynowy pozwala poskładać mapę, mapnik, przewodnik lub podobny produkt na kilkanaście sposobów. W efekcie falcowania mapy powstaje wyrób, który biorą Państwo na wycieczkę albo wojsko używa go podczas manewrów. Wydawać się może, że to prosty i szybki proces, ale pozory mylą. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które potrafią wykonywać specjalistyczne usługi falcowania map, składania map. Mamy specjalne rodzaje folii do zabezpieczania powierzchni papieru, chętnie opowiemy o tym na przykładach. Falcowanie map to nasza specjalność.

Możliwości falcowania

Chociaż najczęściej składamy mapy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w podobny sposób poskładać inny produkt reklamowy. Ogranicza nas tylko format falcowania 152x112 cm.
Jest kilkadziesiąt możliwości falcowania wielkiej płachty papieru – można poskładać niezwykłą ulotkę wydaną z okazji gry miejskiej albo na imprezę integracyjną w korporacji, której częścią jest zabawa podczas szukania punktów orientacyjnych albo skarbów. Zachęcamy do zadawania pytań przez kliknięcie w pytajnik z prawej części strony.

?
Dziękujemy
Formularz zapytania
Imię i nazwisko *
Firma
Telefon *
Adres e-mail *
Treść zapytania *
Załączniki
PDF
Wciśnij przycisk albo przeciągnij pliki aby dodać załączniki (maks. 30MB)
    Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisz mój adres e-mail.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późń. zm.). *
    * pola konieczne do wypełnienia