Pasja logo

Uszlachetnianie druków

Efekty specjalne

Nowoczesny sitodruk

Druk cyfrowy

Kreowanie wizerunku

Usługi introligatorskie

Pasja logo

Druk magnesów

Warto wiedzieć


Niektórzy ludzie przyciągają się nawzajem. Wiele naszych materiałów również przyciąga. Nie tylko dlatego, że są atrakcyjne i dobrze wykonane ale również z tego powodu, że wydrukowaliśmy je na materiałach magnetycznych. Magnesy na lodówki, reklamy magnetyczne na karoserię aut to szeroka gama możliwości, które pozwolą Państwa firmie przyciągać klientów.

Opis – Druk magnesów

Sitodruk to podstawowa technologia druku, w której wykonujemy wodoodporny nadruk tekstu i grafiki na folii magnetycznej. Magnesy reklamowe to świetny gadżet reklamowy w dowolnej kolorystyce, kształcie i wielkości. Na każdej powierzchni metalowej teraz łatwo umieścić reklamę.

Możliwości – druk magnesów

Magnesy reklamowe mogą mieć dowolny prawie kształt i formę, kolorystykę. Państwa logo i strona internetowa na magnesie, który ułatwia domownikom robienie zakupów to skuteczny sposób na wdrukowanie odbiorcy ważnych marketingowych treści.

?
Dziękujemy
Formularz zapytania
Imię i nazwisko *
Firma
Telefon *
Adres e-mail *
Treść zapytania *
Załączniki
PDF
Wciśnij przycisk albo przeciągnij pliki aby dodać załączniki (maks. 30MB)
    Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisz mój adres e-mail.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późń. zm.). *
    * pola konieczne do wypełnienia