Pasja logo

Uszlachetnianie druków

Efekty specjalne

Nowoczesny sitodruk

Druk cyfrowy

Kreowanie wizerunku

Usługi introligatorskie

Pasja logo

GARŚĆ FAKTÓW SUCHYCH...

...acz chrupiących niczym popcorn w kinie.
Kim jesteśmy?

PASJA. Drukarnia nowoczesna

Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości uszlachetnień oraz wdrażaniu nowatorskich rozwiązań drukarskich. Realizujemy szeroki wachlarz usług uszlachetniania oraz zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną.

Jacek Stencel, właściciel

Drukarnia to miejsce, w którym ziszczają się kreatywne idee szeroko rozumianych działań marketingowych, reklamowych czy wydawniczych. Jesteśmy często ostatnim ogniwem w procesie ich powstawania i weryfikacji. Po nas jest już tylko rynek i prawdziwi klienci. Nowoczesna drukarnia to nie tylko fascynujący świat magicznej sztuki poligrafii. To innowacyjne podejście do zarządzania, logistyki oraz nowoczesne zaplecze informatyczne. Ale przede wszystkim ważne jest zrozumienie współczesnych problemów, wymagań oraz wyzwań, przed którymi stają klienci. Tego nie zapewni nawet najnowocześniejszy park maszynowy. 
Potwierdzeniem jakości naszej pracy są liczne nagrody i wyróżnienia międzynarodowe i krajowe. Jesteśmy jedyną polską drukarnią, która otrzymała Złotą Nagrodę FESPA. Trzy lata z rzędu zdobyliśmy to najważniejsze międzynarodowe trofeum. Do tego kilka srebrnych i brązowych. Znajdujemy się również w elitarnym gronie drukarni uhonorowanych Diamentowym Gryfem, wyróżnienia przyznawanego przez Polską Izbę Druku dla firm, który zdobyły trzykrotnie Złote Gryfy. 

Mirella, kierownik działu sprzedaży

?
Dziękujemy
Formularz zapytania
Imię i nazwisko *
Firma
Telefon *
Adres e-mail *
Treść zapytania *
Załączniki
PDF
Wciśnij przycisk albo przeciągnij pliki aby dodać załączniki (maks. 30MB)
    Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisz mój adres e-mail.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późń. zm.). *
    * pola konieczne do wypełnienia