Pasja logo

Uszlachetnianie druków

Efekty specjalne

Nowoczesny sitodruk

Druk cyfrowy

Kreowanie wizerunku

Usługi introligatorskie

Pasja logo

PASJA USZLACHETNIA

Czyli “Nasza filozofia”

PASJA USZLACHETNIA

Iza, Dział Sprzedaży

Urzekająca prostota tego stwierdzenia w pełni ukazuje, co robimy, co w naszej pracy cenimy i szanujemy. Pasja wzbogaca codzienną pracę o dodatkową porcję energii, orzeźwiający powiew natchnienia, nieustającą chęć ciągłego poznawania swojego fachu. Od samego początku Pasja to przede wszystkim godni zaufania ludzie, którzy w pracy się spełniają, mierzą zawsze wyżej i lubią wykraczać poza utarte schematy. Codziennie mierzymy się z wyzwaniami, jakie stawia przed nami trudna i wymagająca szacunku sztuka drukarska. Dzięki temu nieprzerwanie od niemal 25 lat tworzymy rzeczy niezwykłe, innowacyjne, często na najwyższym światowym poziomie. 
Ktoś powie, że sitodruk to żadna filozofia. Świecisz, przykładasz i jedziesz raklem... Jak każdy drukarz jesteśmy bardzo cierpliwi. Opiekuńczym gestem weźmiemy pod rękę i oprowadzając po naszej drukarni opowiemy fascynującą historię o cudownym i nieskończenie inspirującym świecie sitodruku.

Jacek Stencel, właściciel

?
Dziękujemy
Formularz zapytania
Imię i nazwisko *
Firma
Telefon *
Adres e-mail *
Treść zapytania *
Załączniki
PDF
Wciśnij przycisk albo przeciągnij pliki aby dodać załączniki (maks. 30MB)
    Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisz mój adres e-mail.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.02.101.926 z późń. zm.). *
    * pola konieczne do wypełnienia